• Start
  • Zaterdagcompetitie
    • Senioren 1
    • Senioren 2
    • Senioren 3
    • Jeugd 1
    • Jeugd 2
    • Jeugd 3
    • Quick ’72/ Seta/TTC 1
    • Quick ’72/Schimmert 2
    • Wedstrijdverslagen
    • Archief
    • Printen standen
  • Recreantencompetitie
    • Algemeen
    • Standen
  • Toernooien
    • Algemeen
    • Overzicht
    • KaKa
    • Toernooiverslagen
  • Trainingen
    • Jeugd
    • Senioren
    • Recreanten
    • 55+ (Overdag)
  • Organisatie
    • Bestuur
    • Over Seta
  • Contact
    • Kom erbij!
  • Algemeen
  • Ledenwerving & PR
  • Poets- en kantine
  • Onderhoud
  • Recreanten
  • Rommelmarkt
  • Technische commissie
04 09 2018

Seta kwist mee!

Gijs Janssen Nieuws

Zoals jullie wellicht al gehoord hebben willen we graag met een SETA-team meedoen met Zaerum Kwist. Een avond vol gezelligheid en goed voor de teambuilding. Dit festijn vindt plaats op zaterdag 17 november van ca 18.00-18.30 tot uiterlijk 23.30 uur, dan moeten de antwoorden ingeleverd zijn.

Zaerum Kwist is een dorpskwis (dorpsquiz) die men speelt in teams, waarbij vragen, puzzels en opdrachten over Zaerum aan bod komen. Deze gezellige dorpskwis is bedoeld voor alle inwoners van Sevenum. Jong en oud, leeftijd speelt geen rol. Iedereen bepaalt zelf de samenstelling en de grootte van het team waarmee ze zich inschrijven. Meer info: www.zaerumkwist.nl

Iedereen kan zich voor het SETA-team opgeven. En natuurlijk mag je ook je man, vrouw, vriend, vriendin, broer, zus, zoon, dochter of helemaal iemand anders meenemen. Des te meer zielen, des te meer vreugde! Een combinatie van jong en oud, man en vrouw levert het sterkste team op, dus geef je op! 

Wij hebben al een team ingeschreven aangezien het maximale aantal inschrijvingen al bijna was bereikt. Er zijn ook al 7 leden die zich hebben aangemeld voor dit leuke evenement. Dus de gestelde limiet van 10 gaan we vast wel halen. Maar … Geef je wel even op!! De kosten voor deze inschrijving worden betaald door SETA. Tevens zorgen we voor een hapje tussendoor. De drankjes zijn deze avond voor eigen rekening. We spelen uiteraard vanuit ons eigen clublokaal Stapvast. 

Je kunt je opgeven door je via de mail aan te melden bij het secretariaat of persoonlijk bij Bianca Drissen of Livvy Willems. Dus twijfel niet en wacht niet te lang! Geef je meteen op!

Namens de commissie Jeugd, Ledenwerving en PR organiseren/coördineren Bianca en Livvy dit leuke en gezellige evenement.

Seta kwist mee!

Kwis mee met het Seta team!

Je kunt je opgeven door je via de mail aan te melden bij het secretariaat of persoonlijk bij Bianca Drissen of Livvy Willems. Dus twijfel niet en geef je op!
Verslag NTTB Jeugdcup 2018 Geslaagd openingstoernooi recreanten

Related Posts

Nieuws

Gewijzigde aanvangstijd recreantentraining

LET OP: De recreantentraining start vrijdag 21-8-2020 om 20.00 uur.

I.v.m. Corona heb je tot 20.00 uur toegang tot het kleedlokaal. Tussen 20.00 en 20.30 uur is het kleedlokaal alleen beschikbaar voor de groep die tot 20.00 heeft getraind.

Kortom: Kom op tijd of kleed je thuis al om.

Nieuws

Nieuwsbrief week 33

NIEUW SEIZOEN

Na het bijzondere eind van het seizoen 2019-2020, zal ook de start van het seizoen 2020-2021 anders zijn dan gebruikelijk. Op zich beginnen we eigenlijk zoals altijd, maar over tal van zaken hangt toch een flinke wolk van onzekerheid. Daarnaast moet er al vanaf het begin rekening gehouden worden met corona.

Groepsgroottes, aantal personen in de kantine, kantinediensten, groepscoördinatoren en extra hygiëne maatregelen, een greep uit maatregelen en aandachtspunten m.b.t. corona.

Toch willen we vooral de aandacht vestigen om wat er wel kan.

Training

Vanaf maandag 17 augustus starten de meeste trainingen:

JEUGD

·         Maandag 17 augustus 18.30 – 20.00 / 20.15 uur (jeugdgroep en talentgroep)

·         Maandag 17  augustus 20.00 – 21.15 uur (combinatie met senioren)

·         Donderdag 20 augustus 18.00 – 19.30 uur (aangevuld met enkele senioren)

·         Vrijdag 21 augustus 18.30 – 20.00 uur

De training op donderdagmiddag (15.00 – 16.15) begint een week later: donderdag 27 augustus.

SENIOREN/RECREANTEN

·         Maandag 17 augustus 20.00 – 21.15 uur (combinatie met jeugd)

·         Donderdag 20 augustus vanaf 19.30 uur vrij spelen

·         Vrijdag 21 augustus 20.00 – 21.00 uur

KBO

Op Dinsdag- en donderdagochtend spelen de KBO groepen op de gebruikelijke tijdstippen.

Hoe zit het met vrije inloop?

We willen de tijdstippen van vrije inloop vooralsnog beperken. Controle op de groepssamenstelling betekent ook meer controle op verspreiding van het coronavirus.

In de vaste trainingsgroepen kan er op zes tafels gespeeld worden.

Uitgangspunt is dan ook een groepsgrootte van 12 personen. Indien een groep toch groter wordt dan 12 en er ook meer dan 12 aanwezig zijn op de training, zal er gerouleerd worden.

Bij de gerichte training is het gebruikelijk dat (vooraf) bekend is wie er trainen. Dat blijft nu hetzelfde. Bij de vrije training op donderdagavond ligt dit lastiger.

·         Tot aan de start van de recreantencompetitie kan er vrij getraind worden. Hiervoor melden de leden zich aan. Dat kan tijdens de eerste twee avonden of per e-mail (secretariaat).

·         Als er één of meer recreantenwedstrijden zijn op de donderdagavond, dan is het vrij spelen beperkt of zelfs niet mogelijk.

o   Twee recreantenwedstrijden betekent geen mogelijkheid om vrij te spelen

o   Één recreantenwedstrijd betekent maximaal vier tafels / 8 spelers om vrij te spelen.

Groepen gerichte trainingen

De trainingsgroepen voor de jeugd zijn ingedeeld en via een aparte e-mail verstuurd.

Bij de trainingsgroepen voor de senioren/recreanten is het uitgangspunt dat deze gelijk zijn aan het vorige seizoen. Het verdient de voorkeur om per trainingsgroep een groepsapp te gebruiken. De verantwoordelijkheid hiervoor ligt bij de trainers.

Tijdens de gerichte trainingen is de trainer ook de groepscoördinator.

Groepscoördinator

Op elk moment dat Stapvast geopend is / gebruikt wordt er één persoon aangesteld als groepscoördinator. In veel gevallen is dat de trainer. Op momenten dat er geen trainer aanwezig is (tijdens vrij spelen en competitie) vervult een ander de rol van groepscoördinator. De rol van de groepscoördinator komt terug in de uitgebreidere versie van het coronaprotocol dat maandag onder de leden verspreid wordt.

Wisseling groepen

Op een aantal momenten in de week vindt er een wisseling van groepen plaats. De ene groep traint dan bijvoorbeeld tot 19.30 of 20.00 uur. De groep daarna (op donderdag ook competitie er na) start dan direct na de eerste groep. Daarvoor is het vooral van belang dat we duidelijke afspraken maken over het gebruik van de kleedlokalen:

De groep die getraind heeft, heeft direct na de training een half uur als enige de beschikking over het kleedlokaal. Spelers uit de tweede groep zorgen dat ze zich vooraf hebben omgekleed. Dat kan in het kleedlokaal of natuurlijk thuis. (Zie verder ook het coronaprotocol.)

Competitie

De teams voor de zaterdag en door-de-weekse recreantencompetitie zijn samengesteld. Het programma van de zaterdagcompetitie is bekend. Zie hiervoor de TT-app, NTTB app en/of NAS. Het programma van de recreantencompetitie komt binnenkort ook in de TT-app.

Nieuws

Teamindeling recreanten

Teamindeling recreanten seizoen 2020-2021 

Nieuws l Trainingen l Zaterdag competitie l Doordeweekse competitie l Toernooien l Contact
© Sevenumse Tafeltennisvereniging