Seta 3 vloert koploper Asterix
Om zelf nog kampioen te worden was de achterstand te groot. Maar een rol spelen in de titelstrijd? Jazeker! Onder aanvoering van Gerard (3x winst) werd koploper Asterix in Blerick met 6-4 verslagen. Rik won 2x en Priscilla zorgde voor het zesde puntje. En dit nota bene na een 3-1 achterstand. Maar vervolgens werden er vijf wedstrijden achter elkaar gewonnen. Asterix is nu op de ranglijst (net) gepasseerd door Destatec. Seta 3 heeft de derde plaats veilig gesteld met dit mooie resultaat! Een klein minpuntje van de wedstrijd tegen Asterix. Voor het eerst werd er een dubbel verloren … geen 100% score dus.
Seta 1 kan degradatie niet afwenden
De laatste wedstrijd in Maastricht zou zes punten op moeten leveren om dan wellicht via een of ander achterdeurtje toch nog in de eerste klasse te kunnen blijven. Maar een zeer slechte start zorgde voor een 4-0 achterstand. Guus en Dave brachten nog even een tikje spanning in de wedstrijd: 4-2. Maar vervolgens liep Maastricht toch gemakkelijk naar 7-2. Ron bepaalde de eindstand op 7-3.
Een teleurstellende competitie, te weinig punten, slechts één overwinning (wel een hele dikke) … degradatie als gevolg.
Seta 2 houdt derde plaats vast
Wederom een degelijk gelijkspel, ditmaal tegen Maastricht. Hay won 2x, Grad en Eric allebei 1x en ook het dubbel werd weer gewonnen. Met 51 punten uit 10 wedstrijd werd Seta 2 netjes 3e. Drie (kansloze) nederlagen, vijf prima overwinningen en twee gelijke spelen. Een uitstekende prestatie!