• Start
  • Zaterdagcompetitie
    • Senioren 1
    • Senioren 2
    • Senioren 3
    • Jeugd 1
    • Jeugd 2
    • Jeugd 3
    • Quick ’72/ Seta/TTC 1
    • Quick ’72/Schimmert 2
    • Wedstrijdverslagen
    • Archief
    • Printen standen
  • Recreantencompetitie
    • Algemeen
    • Standen
  • Toernooien
    • Algemeen
    • Overzicht
    • KaKa
    • Toernooiverslagen
  • Trainingen
    • Jeugd
    • Senioren
    • Recreanten
    • 55+ (Overdag)
  • Organisatie
    • Bestuur
    • Over Seta
  • Contact
    • Kom erbij!
  • Algemeen
  • Ledenwerving & PR
  • Poets- en kantine
  • Onderhoud
  • Recreanten
  • Rommelmarkt
  • Technische commissie
26 04 2016

Recreantencompetitie: Seta 2 “Wir haben es geschafft”!

Gijs Janssen Wedstrijdverslagen

Dit zijn niet de legendarische woorden van bondskanselier Angela Merkel, maar van onze captain Grad Vullings. Vorige week donderdag 21 april stelde Seta 2 zich in Stapvast op de laatste competitiedag veilig en blijft dus behouden voor de tweede klasse recreantencompetitie.

In een zinderend duel werd zowaar nog bijna gelijk gespeeld tegen Helden 2. Grad had zichzelf vandaag “vrij” geroosterd en liet het dus aan zijn teamgenoten over. Wel was Grad aanwezig als supporter en coach alhoewel dat laatste naar eigen zeggen niet zijn sterkste punt is. Eén punt hadden we vandaag nog nodig voor handhaving in de tweede klasse. Nou dat zal toch wel moeten lukken!?

Echter de openingspartijen verliepen dramatisch. Livvy haalde in 3 games maar 11 punten tegen de zeer goede Dennis Vredeveldt. Dennis, in het dagelijks leven drummer van de feestband “Khick”, timmerde haar van de tafel en ging dus kansloos ten onder. Jan mocht het weer eens proberen en wel tegen de sterke Cindy van Dijck. Door de lange ziekteperiode van Jan is zijn conditie nog lang niet wat het moet zijn. Hij is nog niet in staat om te roken en moet dat voortaan ook zeker laten. De 1-ste game kon Jan nog winnen, maar toen kwam Jan alweer adem te kort voor het snelle en flitsende aanvalsspel van Cindy. Grad zijn ogen begonnen al een beetje te draaien. Het zal toch niet, zag je hem denken.

Maar toen kwam Eric in de arena. Zeer zelfverzekerd! Hij mocht het opnemen tegen Danny van Lent. Dat varkentje zullen we eens even wassen, grapte Eric naar de rest. En Eric deed het. Een game gaf Eric nog wel weg met 11-2 (schande!), maar daarna stelde hij orde op zaken en won redelijk overtuigend. Dat was dus al klasse behoud! Proficiat Eric. Sjaak sleepte er tegen Marcel van Nieuwenhoven  een 5-gamer uit en won deze zelfs ook nog zeer overtuigend (11-4). Het AB-dubbel Eric/Livvy ging ook goed en werd zelfs gewonnen. Het CD-dubbel Jan/Sjaak ging iets minder en zij verloren dan ook.

Livvy wilde wel met een goed gevoel de vakantie periode in gaan en wilde persé winnen van tegenstander Danny van Lent. Het werd een van de mooiste partijen van de hele competitie. Livvy bleef geconcentreerd en knokte voor wat ze waard was, maar ook Danny wilde graag winnen. Zeer snel contra spel over en weer. Een lust om naar te kijken. Uiteindelijk won Livvy toch met 12-10 in de 5-de game. Super gedaan Livvy! Jan kon tegen Marcel van Nieuwenhoven aardig mee ballen, maar kon hem net niet te grazen nemen. Jammer Jan, volgend seizoen heb je hem. Ook Eric kon tegen drummer Dennis geen potten breken en verloor ook in 3 games. De laatste partij was dit keer voor Sjaak tegen Cindy. Zeer spannende pot, maar het ging net mis voor Sjaak. Jammer.

Einduitslag dus 6-4 verlies tegen een toch wel sterke tegenstander. Het belangrijkste voor ons was klasse behoud en dat werd nog eens goed gevierd in de kantine. Verder werd er ook nog geproost op de 65-ste verjaardag van Sjaak. Deze “narrow escape” van de 2-de klasse willen we binnenkort gaan vieren met een teametentje. Iedereen een fijne vakantie en tot het volgend seizoen!

Groetjes Grad, Eric, Livvy, Jan, Sjaak

Seta 3 vloert koploper Asterix Seizoensafsluiting 15/16 op 28 mei

Related Posts

Wedstrijdverslagen

Seta 1 (senioren) aan kop!

Een tweede 8-2 overwinning, deze keer tegen Heerlen, betekent dat SETA 1 bovenaan de ranglijst staat. Michael bleef ongeslagen. Eric en Grad wonnen allebei 2x en deze keer werd ook het dubbel gewonnen.

SETA 2 beleefde een moeilijke avond in Heerlen: 4-6 nederlaag. Hay won 2 partijen. Gerard en Bianca wonnen er eentje. Ondanks de kleine nederlaag staat het team nog wel bij de bovenste teams in de klassering.

Kleine overwinning voor SETA 1 (jeugd)

De eerste wedstrijd van deze competitie leverde een 6-4 overwinning op voor SETA 1. Daphne, Rick en invalster Lin wonnen ieder twee partijen. Het lijkt er op dat de teams in deze klasse erg dicht bij elkaar liggen. Een kleine overwinning is dus ook prima.

SETA 2 wist drie punten te pakken tegen Quick ’72. Eentje meer dan vorige week. Een stijgende lijn dus. Jesse won er wederom 2. Louis won zijn eerste partij. Jules deed het prima als invaller, maar kon geen partij winnen.

SETA 3 won ook de tweede wedstrijd. Deze keer werd TTCN ’72 uit Nederweert met 4-1 aan de kant gezet. Finn won 2x, Koen 1x en samen wonnen ze ook het dubbel. Vooralsnog staan onze ‘mannen’ bovenaan.

Kenji maakte zijn debuut in het regionale team dat onder de naam van ’t Belke in de landelijke klasse (B) speelt. Tegen kampioenskandidaat Gorkum wist Kenji geen partij te winnen. Boyd en het dubbel zorgden voor de twee Limburgse punten. Uitslag 2-8.

In Valkenburg verloor Kyra met het regionale team onder de naam Quick ’72 met 4-6 van Falco. Kyra won ook deze keer twee partijen. Ties won de andere twee. Maud bleef deze week met lege handen.

Wedstrijdverslagen

Klinkende overwinningen voor seniorenteams!

Zowel SETA 1 als SETA 2 zijn de competitie van start gegaan met een royale 8-2 overwinning. Bij SETA 1 maakte Michael zijn debuut met drie overwinningen. Piet won ook alle enkelspelen. Grad scoorde twee punten.

SETA 2 is ook versterkt: Good old Hay won meteen drie partijen in zijn eerste duel voor SETA 2. Gerard deed niet voor hem onder (3x winst) en Rik bleef goed in het spoor met 2 winstpartijen. Typisch dat ook hier het dubbelspel verloren ging.

Wisselende resultaten SETA-jeugd

Bij de jeugd was SETA 1 de eerste ronde vrij. SETA 2 had het zwaar in Valkenburg. Tegen Falco wist Jesse keurig twee wedstrijden te winnen. Louis kon bij zijn competitiedebuut net geen wedstrijd winnen en invaller Daan deed goed zijn best, maar kwam niet in de buurt van een overwinning. Eindresultaat: een 2-8 nederlaag.

SETA 3 speelde een leuke en spannende wedstrijd tegen Fortus (eigenlijk ATTV uit Asten). Jules, Rik en Koen wonnen alle drie één partij. Koen verloor ook een enkel en het dubbelspel van Jules en Rik kon ook niet gewonnen worden. Toch een mooie 3-2 overwinning.

Kyra speelde de thuiswedstrijd in Schimmert. Dit team, met spelers/speelsters uit meerdere verenigingen uit Limburg, had een lange en spannende wedstrijd tegen Westa. Kyra had een belangrijk aandeel in het 5-5 gelijkspel. Ze won twee enkelspelen met 3-0 en won ook samen met Maud het dubbel. Haar derde enkelspel wist ze net niet te winnen. Een mooi debuut in dit regionale team.

Kenji kwam niet in actie bij het Limburgse team. Ze spelen met vijf spelers/speelsters, waardoor Kenji zes van de tien wedstrijd zal spelen. Het team kwam 5-2 voor in Hilversum, maar moest uiteindelijk toch genoegen nemen met een 5-5 gelijkspel. Volgende week mag Kenji voor het eerst aan de bak. Hij heeft geluk: tegen het zeer sterke Gorkum.

Wedstrijdverslagen

Recreantencompetitie: Ruime overwinning Seta 3 in Panningen

Vandaag was wel een heel speciale avond. We werden namelijk opgehaald door Nightrider Rik met zijn geavanceerde elektrische Tesla. Je weet niet wat je ziet en voelt als je erin zit. Kan overschakelen op autopilot en zit op 100 km binnen de 5 sec. We voelden ons tijdens deze autoreis, zoals Max Verstappen zich ook zo vaak heeft gevoeld. Oef!

Onze tegenstander vanavond was Fortus 4 uit Pannningen. Als het vanavond net zo zou gaan als de futuristische reis dan zou het dus wel goed komen. Rik beet de spits af tegen Ronald Maessen die nog maar 2 partijen in de hele competitie verloren had. Toch drukte hij meteen het gas al flink in en won de eerste 2 games. Maar toen gooide Ronald het roer om en ging anders spelen en won hij de volgende 2 games. In de beslissende 5-de game was Rik toch net iets tactvoller en verschalkte de tegenstander. Zéér knap gedaan Rik.

Peter had het tegen Frans Dorssers in eerste instantie niet gemakkelijk, maar kon hem toch zijn wil opleggen. Peter won toch nog vrij gemakkelijk in 4 games. Sjaak tegen Harrie Stammen beloofde een pittige wedstrijd te worden, want de heenwedstrijd werd nog door Sjaak verloren. In het begin ging de wedstrijd gelijk op en wonnen beiden 1 game. Daarna was Harrie helemaal zijn tafeltennis gevoel kwijt en verloor 2 games op rij vrij gemakkelijk. Dus winst voor Sjaak. Bianca tegen Wim Zelen was een solide partij van de zijde van Bianca. Zij won in 3 games. Top!

De dubbels gingen vandaag ook nog eens fantastisch. Het AB-dubbel (Rik/Sjaak) maakte er een boeiende wedstrijd van, die pas in de 5-de game in hun voordeel beslist werd. Dat was nog eens een revanche op het vorige week verloren dubbel tegen Seta 4. Het CD-dubbel (Bianca/Peter) ging nog beter, want zij wisten zelfs in 4 games de tegenstanders van zich af te schudden. Wow, een 6-0 voorsprong was het op dat moment. Nog nooit vertoond!

Daarna kwam er toch een verliespuntje, want Sjaak kon niet van de getergde Ronald Maessen winnen en ging in 3 games ten onder. Bianca pakte de overwinningsdraad weer op en won met goed spel van Frans Dorssers. Alles gewonnen vanavond voor Bianca en daarmee is ze weer eens de “Queen-of-the-Night”! Super gedaan Bianca! Rik, die een megaprestatie had geleverd tegen Ronald, kreeg nu ook een getergde tegenstander namelijk de trotse opa Harrie Stammen.

Natuurlijk deed Rik zijn best, maar hij was niet in staat de overwinningsdrang van Harrie te stoppen. Helaas verlies. Peter voegde nog een overwinningspunt toe aan onze zegereeks door tegen Wim Zelen te winnen. Ook Peter had vanavond alles gewonnen en was dus ook weer eens de “Man-of-the-Match”. Proficiat Peter!

Einduitslag was hiermee gekomen op 8-2 winst. Een winst die ons weer een beetje omhoog stuwt in de 4-de klasse. Even staan we weer op de 3-de plaats! Volgende wedstrijd is pas over 1 maand. Wel jammer, want we hadden graag in deze flow blijven zitten.  

Groetjes Seta 3: Bianca, Rik, Peter, Sjaak.

Nieuws l Trainingen l Zaterdag competitie l Doordeweekse competitie l Toernooien l Contact
© Sevenumse Tafeltennisvereniging