• Start
  • Zaterdagcompetitie
    • Senioren 1
    • Senioren 2
    • Senioren 3
    • Jeugd 1
    • Jeugd 2
    • Jeugd 3
    • Quick ’72/ Seta/TTC 1
    • Quick ’72/Schimmert 2
    • Wedstrijdverslagen
    • Archief
    • Printen standen
  • Recreantencompetitie
    • Algemeen
    • Standen
  • Toernooien
    • Algemeen
    • Overzicht
    • KaKa
    • Toernooiverslagen
  • Trainingen
    • Jeugd
    • Senioren
    • Recreanten
    • 55+ (Overdag)
  • Organisatie
    • Bestuur
    • Over Seta
  • Contact
    • Kom erbij!
  • Algemeen
  • Ledenwerving & PR
  • Poets- en kantine
  • Onderhoud
  • Recreanten
  • Rommelmarkt
  • Technische commissie
22 02 2016

Recreantencompetitie: Seta 2 verliest derby tegen Armada 1

Gijs Janssen Wedstrijdverslagen

Op woensdagavond 17-2-2016 reden we in de heerlijk voorverwarmde auto van Grad naar Armada in Horst. Livvy had wel een erg “hurry-up” avond. Ze had moeten “werken” tot 19.00 uur bij de Gemeente Venlo, daarna nog snel een hap door de keel en dan staat Grad al te toeteren voor de deur. Daar komt nog een verkoudheid bij en Livvy kan er wel tegenaan. In het clublokaal van Armada aangekomen, voelden we ons wel een beetje “Home Alone”. Wij speelden namelijk de enige wedstrijd. Gelukkig bediende de kantinejuffrouw Ricky Wijnands ons met een stevig bakje koffie. Bedankt. We werden hier echt wakker van, maar dat was ook nodig nadat we bijna in slaap waren gevallen van de warme autorit.

Eric mocht openen tegen de flink afgeslankte Patrick Manders. Niet dat Patrick hierdoor super beweeglijk is geworden, maar tafeltennissen kan hij wel. Superharde smashes en een zeer goed spelinzicht. Eric wist wel een game af te snoepen, maar daar bleef het dan ook bij. Sjaak mocht het opnemen tegen Geert Dings en wist met veel inzet toch de eerste game te winnen. Geert is echter een zeer ervaren speler met een zeer moeilijke effectvolle service. Na enkele nuttige tips van zijn medespelers wist Geert de wedstrijd volledig om te buigen en won de daaropvolgende 3 games. Helaas. Grad zijn 1-ste wedstrijd was tegen club-icoon Lei Janssen, waar Grad nog nooit van had gewonnen. Deze wedstrijd was wel heel erg goed. Het werd een fantastische wedstrijd, die werd beslist in de 5-de game. Grad deed er alles aan wat in zijn macht lag en kreeg zelfs 3 matchpoints. Maar Grad kon deze matchpoints helaas niet benutten en verloor in de 5-de game met 15-13. Jammer Grad, je zat dicht bij de 1-ste overwinning tegen Lei. De snotterige Livvy mocht tegen Toon Hofmans starten. Af en toe hapte Livvy naar adem tegen de veteraan uit Horst. Toch werd het ons eerste overwinningspunt, want Livvy wist uiteindelijk wel met 11-8 in de 5-de game te winnen. Super gedaan Livvy!

Het AB-dubbel Grad/Eric ging heel goed en ze wonnen zelfs met 11-2 in de 4-de en beslissende game. Goed uitgespeeld die zwaargewichten uit Horst. Het CD-dubbel Livvy/Sjaak ging dramatisch. Ze kwamen tegen Geert en Toon totaal niet in de wedstrijd. De verschrikkelijke effect ballen van Geert bracht zoveel verwarring, waar Sjaak en Livvy geen raad mee wisten. Gevolg: verlies in 3 games.

Grad kon tegen Patrick Manders nog een game pakken, maar moest evenals Eric ook zijn meerdere erkennen in Patrick. Ook Geert was een maatje te groot voor Livvy en ook zij verloor kansloos van hem. Eric probeerde het Lei Janssen nog moeilijk te maken, maar slaagde daarin helaas niet. Het werd geen spannende wedstrijd, want Lei speelde als herboren. In 3 games was de wedstrijd gespeeld. Jammer. De laatste wedstrijd van Sjaak was tegen Toon Hofmans en dat lukte wonderwel goed voor Sjaak. Super geconcentreerd en met goed plaatsingsspel wist hij de games 1 voor 1 binnen te halen en won zelfs in 3 games. Dit is al lang niet meer voor gekomen voor Sjaak. Uiteindelijke uitslag was 7-3 verlies. We vonden het zelf niet slecht tegen deze sterke tegenstander. 

Groetjes Grad, Eric, Livvy, Sjaak.

Welpen teamtoernooi in Schimmert Seta 2 wint belangrijke wedstrijd tegen Panningen

Related Posts

Wedstrijdverslagen

Seta 1 (senioren) aan kop!

Een tweede 8-2 overwinning, deze keer tegen Heerlen, betekent dat SETA 1 bovenaan de ranglijst staat. Michael bleef ongeslagen. Eric en Grad wonnen allebei 2x en deze keer werd ook het dubbel gewonnen.

SETA 2 beleefde een moeilijke avond in Heerlen: 4-6 nederlaag. Hay won 2 partijen. Gerard en Bianca wonnen er eentje. Ondanks de kleine nederlaag staat het team nog wel bij de bovenste teams in de klassering.

Kleine overwinning voor SETA 1 (jeugd)

De eerste wedstrijd van deze competitie leverde een 6-4 overwinning op voor SETA 1. Daphne, Rick en invalster Lin wonnen ieder twee partijen. Het lijkt er op dat de teams in deze klasse erg dicht bij elkaar liggen. Een kleine overwinning is dus ook prima.

SETA 2 wist drie punten te pakken tegen Quick ’72. Eentje meer dan vorige week. Een stijgende lijn dus. Jesse won er wederom 2. Louis won zijn eerste partij. Jules deed het prima als invaller, maar kon geen partij winnen.

SETA 3 won ook de tweede wedstrijd. Deze keer werd TTCN ’72 uit Nederweert met 4-1 aan de kant gezet. Finn won 2x, Koen 1x en samen wonnen ze ook het dubbel. Vooralsnog staan onze ‘mannen’ bovenaan.

Kenji maakte zijn debuut in het regionale team dat onder de naam van ’t Belke in de landelijke klasse (B) speelt. Tegen kampioenskandidaat Gorkum wist Kenji geen partij te winnen. Boyd en het dubbel zorgden voor de twee Limburgse punten. Uitslag 2-8.

In Valkenburg verloor Kyra met het regionale team onder de naam Quick ’72 met 4-6 van Falco. Kyra won ook deze keer twee partijen. Ties won de andere twee. Maud bleef deze week met lege handen.

Wedstrijdverslagen

Klinkende overwinningen voor seniorenteams!

Zowel SETA 1 als SETA 2 zijn de competitie van start gegaan met een royale 8-2 overwinning. Bij SETA 1 maakte Michael zijn debuut met drie overwinningen. Piet won ook alle enkelspelen. Grad scoorde twee punten.

SETA 2 is ook versterkt: Good old Hay won meteen drie partijen in zijn eerste duel voor SETA 2. Gerard deed niet voor hem onder (3x winst) en Rik bleef goed in het spoor met 2 winstpartijen. Typisch dat ook hier het dubbelspel verloren ging.

Wisselende resultaten SETA-jeugd

Bij de jeugd was SETA 1 de eerste ronde vrij. SETA 2 had het zwaar in Valkenburg. Tegen Falco wist Jesse keurig twee wedstrijden te winnen. Louis kon bij zijn competitiedebuut net geen wedstrijd winnen en invaller Daan deed goed zijn best, maar kwam niet in de buurt van een overwinning. Eindresultaat: een 2-8 nederlaag.

SETA 3 speelde een leuke en spannende wedstrijd tegen Fortus (eigenlijk ATTV uit Asten). Jules, Rik en Koen wonnen alle drie één partij. Koen verloor ook een enkel en het dubbelspel van Jules en Rik kon ook niet gewonnen worden. Toch een mooie 3-2 overwinning.

Kyra speelde de thuiswedstrijd in Schimmert. Dit team, met spelers/speelsters uit meerdere verenigingen uit Limburg, had een lange en spannende wedstrijd tegen Westa. Kyra had een belangrijk aandeel in het 5-5 gelijkspel. Ze won twee enkelspelen met 3-0 en won ook samen met Maud het dubbel. Haar derde enkelspel wist ze net niet te winnen. Een mooi debuut in dit regionale team.

Kenji kwam niet in actie bij het Limburgse team. Ze spelen met vijf spelers/speelsters, waardoor Kenji zes van de tien wedstrijd zal spelen. Het team kwam 5-2 voor in Hilversum, maar moest uiteindelijk toch genoegen nemen met een 5-5 gelijkspel. Volgende week mag Kenji voor het eerst aan de bak. Hij heeft geluk: tegen het zeer sterke Gorkum.

Wedstrijdverslagen

Recreantencompetitie: Ruime overwinning Seta 3 in Panningen

Vandaag was wel een heel speciale avond. We werden namelijk opgehaald door Nightrider Rik met zijn geavanceerde elektrische Tesla. Je weet niet wat je ziet en voelt als je erin zit. Kan overschakelen op autopilot en zit op 100 km binnen de 5 sec. We voelden ons tijdens deze autoreis, zoals Max Verstappen zich ook zo vaak heeft gevoeld. Oef!

Onze tegenstander vanavond was Fortus 4 uit Pannningen. Als het vanavond net zo zou gaan als de futuristische reis dan zou het dus wel goed komen. Rik beet de spits af tegen Ronald Maessen die nog maar 2 partijen in de hele competitie verloren had. Toch drukte hij meteen het gas al flink in en won de eerste 2 games. Maar toen gooide Ronald het roer om en ging anders spelen en won hij de volgende 2 games. In de beslissende 5-de game was Rik toch net iets tactvoller en verschalkte de tegenstander. Zéér knap gedaan Rik.

Peter had het tegen Frans Dorssers in eerste instantie niet gemakkelijk, maar kon hem toch zijn wil opleggen. Peter won toch nog vrij gemakkelijk in 4 games. Sjaak tegen Harrie Stammen beloofde een pittige wedstrijd te worden, want de heenwedstrijd werd nog door Sjaak verloren. In het begin ging de wedstrijd gelijk op en wonnen beiden 1 game. Daarna was Harrie helemaal zijn tafeltennis gevoel kwijt en verloor 2 games op rij vrij gemakkelijk. Dus winst voor Sjaak. Bianca tegen Wim Zelen was een solide partij van de zijde van Bianca. Zij won in 3 games. Top!

De dubbels gingen vandaag ook nog eens fantastisch. Het AB-dubbel (Rik/Sjaak) maakte er een boeiende wedstrijd van, die pas in de 5-de game in hun voordeel beslist werd. Dat was nog eens een revanche op het vorige week verloren dubbel tegen Seta 4. Het CD-dubbel (Bianca/Peter) ging nog beter, want zij wisten zelfs in 4 games de tegenstanders van zich af te schudden. Wow, een 6-0 voorsprong was het op dat moment. Nog nooit vertoond!

Daarna kwam er toch een verliespuntje, want Sjaak kon niet van de getergde Ronald Maessen winnen en ging in 3 games ten onder. Bianca pakte de overwinningsdraad weer op en won met goed spel van Frans Dorssers. Alles gewonnen vanavond voor Bianca en daarmee is ze weer eens de “Queen-of-the-Night”! Super gedaan Bianca! Rik, die een megaprestatie had geleverd tegen Ronald, kreeg nu ook een getergde tegenstander namelijk de trotse opa Harrie Stammen.

Natuurlijk deed Rik zijn best, maar hij was niet in staat de overwinningsdrang van Harrie te stoppen. Helaas verlies. Peter voegde nog een overwinningspunt toe aan onze zegereeks door tegen Wim Zelen te winnen. Ook Peter had vanavond alles gewonnen en was dus ook weer eens de “Man-of-the-Match”. Proficiat Peter!

Einduitslag was hiermee gekomen op 8-2 winst. Een winst die ons weer een beetje omhoog stuwt in de 4-de klasse. Even staan we weer op de 3-de plaats! Volgende wedstrijd is pas over 1 maand. Wel jammer, want we hadden graag in deze flow blijven zitten.  

Groetjes Seta 3: Bianca, Rik, Peter, Sjaak.

Nieuws l Trainingen l Zaterdag competitie l Doordeweekse competitie l Toernooien l Contact
© Sevenumse Tafeltennisvereniging