• Start
  • Zaterdagcompetitie
    • Senioren 1
    • Senioren 2
    • Senioren 3
    • Jeugd 1
    • Jeugd 2
    • Jeugd 3
    • Quick ’72/ Seta/TTC 1
    • Quick ’72/Schimmert 2
    • Wedstrijdverslagen
    • Archief
    • Printen standen
  • Recreantencompetitie
    • Algemeen
    • Standen
  • Toernooien
    • Algemeen
    • Overzicht
    • KaKa
    • Toernooiverslagen
  • Trainingen
    • Jeugd
    • Senioren
    • Recreanten
    • 55+ (Overdag)
  • Organisatie
    • Bestuur
    • Over Seta
  • Contact
    • Kom erbij!
  • Algemeen
  • Ledenwerving & PR
  • Poets- en kantine
  • Onderhoud
  • Recreanten
  • Rommelmarkt
  • Technische commissie
30 01 2015

Voorbeschouwing voorjaarscompetitie 2015

Gijs Janssen Nieuws

Morgen beginnen vijf Seta teams aan de voorjaarscompetitie. Er waren een aantal kampioenen en degradanten het afgelopen najaar, in de teamsamenstelling is het nodige veranderd en dus spelen er veel spelers in een andere klasse. Zo vlak voor de eerste wedstrijden een mooi moment om eens vooruit te kijken:

Seta 1 – Hoofdklasse
Afgelopen najaar gedegradeerd uit de 3e Divisie en dit voorjaar zal Seta 1 het enorm lastig krijgen om zich te handhaven in de Hoofdklasse van de afdeling Limburg. Dat heeft zowel te maken met de (op papier) sterke tegenstand, waaronder twee andere degradanten uit de landelijke divisie (TTC 1 en Landgraaf 1) en de laatste kampioen in de Hoofdklasse (Falco 1, dat niet landelijk wilde spelen) maar ook doordat Gijs Appeldoorn is gestopt en Theo van Gasteren nog slechts een enkele keer zal invallen. De overgebleven teamleden Stefan en Lennart vormen dit voorjaar samen met Ron en Guus, die overkomen uit Seta 2, het eerste team. Vanuit een “underdog” positie mogen zij gaan proberen om de nodige punten te pakken in de strijd om handhaving en wie weet kunnen ze het de concurrentie nog wel lastiger maken dan vooraf gedacht.

Seta 2 – 1e klasse
Met het doorschuiven van Ron en Guus krijgt ook Seta 2 een nieuwe samenstelling. René krijgt het gezelschap van Piet en Gijs Janssen. Waar nodig kan nog een beroep worden gedaan op de invallers Roger en Kevin. Piet en Gijs werden afgelopen najaar kampioen in de 2e klasse en zullen dus flink aan de bakken moeten een niveautje hoger. René heeft wat dat betreft al wat meer ervaring in deze klasse maar het blijft lastig in te schatten waar dit team zal eindigen. Doelstelling is uiteraard handhaving maar dat betekent wel dat Seta 2 minstens twee teams onder zich moet houden. Dat is zeker geen makkelijke taak en het zal waarschijnlijk een zeer spannende poule worden.

Seta 3 – 1e klasse
In het najaar kampioen in de 3e klasse en in het voorjaar 1e klasse spelen. Maurits, Dave en Robin houden wel van een uitdaging! Door het wegvallen van een aantal spelers kon dit team doorschuiven en gebruik maken van de tweede ‘rechtplaats’ die Seta nog had in deze klasse. Normaal gezien zal Seta 3 zich niet kunnen handhaven in deze klasse maar het is aan de spelers om mijn ongelijk te bewijzen. Ze hebben in ieder geval niets te verliezen en kunnen zich bewijzen tegen (op papier) allemaal sterkere tegenstanders.

Seta 4 – 3e klasse
In tegenstelling tot het nieuwe Seta 3 koos het nieuwe Seta 4 er niet voor om een klasse door te schuiven. Hay, Gerard, Eric en Grad blijven fijn in de 3e klasse spelen. Afgelopen competities hebben ze aangetoond hierin thuis te horen. Of ze mee kunnen doen voor het kampioenschap is moeilijk te zeggen maar bij de eerste drie eindigen moet, ongeacht de tegenstanders, toch wel mogelijk zijn.

Seta 5 – 4e klasse
Bram, John, Priscilla en (invalster) Bianca werden in het najaar als Seta 7 kampioen in de 5e klasse. Nu mogen ze als Seta 5 gaan proberen zich te handhaven in de 4e klasse. Het team is aangevuld met Rik en Yao dus dat zou de kansen op handhaving toch wel een stuk moeten vergroten. Handhaving is in ieder geval een mooie uitdaging voor dit team en wie weet kunnen ze zich zelfs nog wel op een veilige plek in de middenmoot richten.

Alle teams veel succes dit voorjaar en maak er een mooie competitie van!

Guus wint recreantentoernooi in Panningen Piramide toernooi

Related Posts

Nieuws

Gewijzigde aanvangstijd recreantentraining

LET OP: De recreantentraining start vrijdag 21-8-2020 om 20.00 uur.

I.v.m. Corona heb je tot 20.00 uur toegang tot het kleedlokaal. Tussen 20.00 en 20.30 uur is het kleedlokaal alleen beschikbaar voor de groep die tot 20.00 heeft getraind.

Kortom: Kom op tijd of kleed je thuis al om.

Nieuws

Nieuwsbrief week 33

NIEUW SEIZOEN

Na het bijzondere eind van het seizoen 2019-2020, zal ook de start van het seizoen 2020-2021 anders zijn dan gebruikelijk. Op zich beginnen we eigenlijk zoals altijd, maar over tal van zaken hangt toch een flinke wolk van onzekerheid. Daarnaast moet er al vanaf het begin rekening gehouden worden met corona.

Groepsgroottes, aantal personen in de kantine, kantinediensten, groepscoördinatoren en extra hygiëne maatregelen, een greep uit maatregelen en aandachtspunten m.b.t. corona.

Toch willen we vooral de aandacht vestigen om wat er wel kan.

Training

Vanaf maandag 17 augustus starten de meeste trainingen:

JEUGD

·         Maandag 17 augustus 18.30 – 20.00 / 20.15 uur (jeugdgroep en talentgroep)

·         Maandag 17  augustus 20.00 – 21.15 uur (combinatie met senioren)

·         Donderdag 20 augustus 18.00 – 19.30 uur (aangevuld met enkele senioren)

·         Vrijdag 21 augustus 18.30 – 20.00 uur

De training op donderdagmiddag (15.00 – 16.15) begint een week later: donderdag 27 augustus.

SENIOREN/RECREANTEN

·         Maandag 17 augustus 20.00 – 21.15 uur (combinatie met jeugd)

·         Donderdag 20 augustus vanaf 19.30 uur vrij spelen

·         Vrijdag 21 augustus 20.00 – 21.00 uur

KBO

Op Dinsdag- en donderdagochtend spelen de KBO groepen op de gebruikelijke tijdstippen.

Hoe zit het met vrije inloop?

We willen de tijdstippen van vrije inloop vooralsnog beperken. Controle op de groepssamenstelling betekent ook meer controle op verspreiding van het coronavirus.

In de vaste trainingsgroepen kan er op zes tafels gespeeld worden.

Uitgangspunt is dan ook een groepsgrootte van 12 personen. Indien een groep toch groter wordt dan 12 en er ook meer dan 12 aanwezig zijn op de training, zal er gerouleerd worden.

Bij de gerichte training is het gebruikelijk dat (vooraf) bekend is wie er trainen. Dat blijft nu hetzelfde. Bij de vrije training op donderdagavond ligt dit lastiger.

·         Tot aan de start van de recreantencompetitie kan er vrij getraind worden. Hiervoor melden de leden zich aan. Dat kan tijdens de eerste twee avonden of per e-mail (secretariaat).

·         Als er één of meer recreantenwedstrijden zijn op de donderdagavond, dan is het vrij spelen beperkt of zelfs niet mogelijk.

o   Twee recreantenwedstrijden betekent geen mogelijkheid om vrij te spelen

o   Één recreantenwedstrijd betekent maximaal vier tafels / 8 spelers om vrij te spelen.

Groepen gerichte trainingen

De trainingsgroepen voor de jeugd zijn ingedeeld en via een aparte e-mail verstuurd.

Bij de trainingsgroepen voor de senioren/recreanten is het uitgangspunt dat deze gelijk zijn aan het vorige seizoen. Het verdient de voorkeur om per trainingsgroep een groepsapp te gebruiken. De verantwoordelijkheid hiervoor ligt bij de trainers.

Tijdens de gerichte trainingen is de trainer ook de groepscoördinator.

Groepscoördinator

Op elk moment dat Stapvast geopend is / gebruikt wordt er één persoon aangesteld als groepscoördinator. In veel gevallen is dat de trainer. Op momenten dat er geen trainer aanwezig is (tijdens vrij spelen en competitie) vervult een ander de rol van groepscoördinator. De rol van de groepscoördinator komt terug in de uitgebreidere versie van het coronaprotocol dat maandag onder de leden verspreid wordt.

Wisseling groepen

Op een aantal momenten in de week vindt er een wisseling van groepen plaats. De ene groep traint dan bijvoorbeeld tot 19.30 of 20.00 uur. De groep daarna (op donderdag ook competitie er na) start dan direct na de eerste groep. Daarvoor is het vooral van belang dat we duidelijke afspraken maken over het gebruik van de kleedlokalen:

De groep die getraind heeft, heeft direct na de training een half uur als enige de beschikking over het kleedlokaal. Spelers uit de tweede groep zorgen dat ze zich vooraf hebben omgekleed. Dat kan in het kleedlokaal of natuurlijk thuis. (Zie verder ook het coronaprotocol.)

Competitie

De teams voor de zaterdag en door-de-weekse recreantencompetitie zijn samengesteld. Het programma van de zaterdagcompetitie is bekend. Zie hiervoor de TT-app, NTTB app en/of NAS. Het programma van de recreantencompetitie komt binnenkort ook in de TT-app.

Nieuws

Teamindeling recreanten

Teamindeling recreanten seizoen 2020-2021 

Nieuws l Trainingen l Zaterdag competitie l Doordeweekse competitie l Toernooien l Contact
© Sevenumse Tafeltennisvereniging