Recreantencompetitie: Batave 1 – Seta 3: 5-5
Vandaag (6-10) stond de topper Batave 1-Seta 3 op het programma. Deze wedstrijd staat altijd bol van spanning en ook vol met verrassingen. Zo ook nu weer. Batave kwam met invaller Piet Jetten de zaal in, omdat Frans Renkes op vakantie was. In onze ogen een verzwakking, zonder Piet tekort overigens te doen.
Eric begon zijn eerste wedstrijd tegen Heinz v.d. Heijden. Eric is in een bloedvorm en dat al zo vroeg in het seizoen. Komt waarschijnlijk door de extra zaterdagcompetitie voor hem. Hij stuurde Heinz van het “kastje naar de muur”. Hierdoor werd er zeer veel van zijn conditie gevraagd. Totdat er op een gegeven moment een spier in de linker kuit van Heinz knapte . Flinke “zweepslag” dus en Heinz moest stoppen. Dit speelde wel een bepalende rol in de uitslag. Het dubbel werd nog wel gespeeld met een andere invaller, maar ze konden geen potten breken tegen de routiniers Eric en Jan. Eric won ook zijn wedstrijd tegen Piet van Knippenberg waar Jan toch nipt van verloor.
Bij de CD spelers Jos en Sjaak ging het daarentegen een stuk slechter. Zij verloren allebei de enkelspelen van Marjon Lucker en invaller Piet Jetten. Tegen Piet met zijn super backhand spel en zeer veel wisselende effecten hadden Jos en Sjaak geen verweer. Een voorsprong van 10-6 voor Sjaak ging alsnog verloren. Hij baalde als een stekker. Toch complimenten voor de altijd door blijven gaande Piet.
Conclusie: een zwaar bevochten gelijkspel met een beperkte schade! Volgende keer beter!
Groetjes Eric, Jan, Jos en Sjaak