• Start
  • Zaterdagcompetitie
    • Senioren 1
    • Senioren 2
    • Senioren 3
    • Jeugd 1
    • Jeugd 2
    • Jeugd 3
    • Quick ’72/ Seta/TTC 1
    • Quick ’72/Schimmert 2
    • Wedstrijdverslagen
    • Archief
    • Printen standen
  • Recreantencompetitie
    • Algemeen
    • Standen
  • Toernooien
    • Algemeen
    • Overzicht
    • KaKa
    • Toernooiverslagen
  • Trainingen
    • Jeugd
    • Senioren
    • Recreanten
    • 55+ (Overdag)
  • Organisatie
    • Bestuur
    • Over Seta
  • Contact
    • Kom erbij!
  • Algemeen
  • Ledenwerving & PR
  • Poets- en kantine
  • Onderhoud
  • Recreanten
  • Rommelmarkt
  • Technische commissie
17 05 2011

Deze week blacklight tafeltennis bij Seta!

Gijs Janssen Nieuws

Vanaf morgen is het zover. De tweede editie van het blacklight tafeltennis in tafeltenniscentrum Stapvast. Na de succesvolle editie in maart 2009 kon een vervolg niet uitblijven. Het programma voor de komende dagen is als volgt:

Woensdag
Gezamenlijke “trainingsavond” jeugdleden Seta & Armada (Horst) van 18.00 tot ongeveer 20.30 uur. Eerst zal er een korte blacklight training worden verzorgd door Ying en daarna wordt er een toernooitje gespeeld. Het belooft een spectaculaire avond te worden dus kom allemaal naar de training woensdagavond!

Donderdag
‘s Morgens zullen onze Masters 55+ kennis maken met blacklight tafeltennis tijdens hun vaste tafeltennisactiviteit.
‘s Avonds is Stapvast vanaf 20.00 uur geopend voor alle Setanen die vrij willen spelen in blacklight. Erg leuk om mee te maken dus als je niet aan het toernooi op vrijdagavond meedoet kom dan gerust deze avond langs om het blacklight tafeltennis te ervaren!

Vrijdag
Om 19.30 uur start de ‘Open Sérumse blacklight kampioenschappen 2011’ voor senioren en recreanten.

Zaterdag
‘s Middags vanaf 13.00 uur is het de beurt aan de jeugdspelers van Seta en diverse andere Noord-Limburgse verenigingen om wedstrijdjes te spelen in het blacklight.

Iedereen die meedoet aan het blacklight tafeltennis wensen we veel plezier toe! Wij zullen er alles aan doen om er weer een onvergetelijke week van te maken.

Tim Clephas & Gijs Janssen
organisatie blacklight tafeltennis

NK senioren C/D licenties in Panningen Ingrid en Steffie winnen dubbeltitel op NK senioren D-licenties

Related Posts

Nieuws

Gewijzigde aanvangstijd recreantentraining

LET OP: De recreantentraining start vrijdag 21-8-2020 om 20.00 uur.

I.v.m. Corona heb je tot 20.00 uur toegang tot het kleedlokaal. Tussen 20.00 en 20.30 uur is het kleedlokaal alleen beschikbaar voor de groep die tot 20.00 heeft getraind.

Kortom: Kom op tijd of kleed je thuis al om.

Nieuws

Nieuwsbrief week 33

NIEUW SEIZOEN

Na het bijzondere eind van het seizoen 2019-2020, zal ook de start van het seizoen 2020-2021 anders zijn dan gebruikelijk. Op zich beginnen we eigenlijk zoals altijd, maar over tal van zaken hangt toch een flinke wolk van onzekerheid. Daarnaast moet er al vanaf het begin rekening gehouden worden met corona.

Groepsgroottes, aantal personen in de kantine, kantinediensten, groepscoördinatoren en extra hygiëne maatregelen, een greep uit maatregelen en aandachtspunten m.b.t. corona.

Toch willen we vooral de aandacht vestigen om wat er wel kan.

Training

Vanaf maandag 17 augustus starten de meeste trainingen:

JEUGD

·         Maandag 17 augustus 18.30 – 20.00 / 20.15 uur (jeugdgroep en talentgroep)

·         Maandag 17  augustus 20.00 – 21.15 uur (combinatie met senioren)

·         Donderdag 20 augustus 18.00 – 19.30 uur (aangevuld met enkele senioren)

·         Vrijdag 21 augustus 18.30 – 20.00 uur

De training op donderdagmiddag (15.00 – 16.15) begint een week later: donderdag 27 augustus.

SENIOREN/RECREANTEN

·         Maandag 17 augustus 20.00 – 21.15 uur (combinatie met jeugd)

·         Donderdag 20 augustus vanaf 19.30 uur vrij spelen

·         Vrijdag 21 augustus 20.00 – 21.00 uur

KBO

Op Dinsdag- en donderdagochtend spelen de KBO groepen op de gebruikelijke tijdstippen.

Hoe zit het met vrije inloop?

We willen de tijdstippen van vrije inloop vooralsnog beperken. Controle op de groepssamenstelling betekent ook meer controle op verspreiding van het coronavirus.

In de vaste trainingsgroepen kan er op zes tafels gespeeld worden.

Uitgangspunt is dan ook een groepsgrootte van 12 personen. Indien een groep toch groter wordt dan 12 en er ook meer dan 12 aanwezig zijn op de training, zal er gerouleerd worden.

Bij de gerichte training is het gebruikelijk dat (vooraf) bekend is wie er trainen. Dat blijft nu hetzelfde. Bij de vrije training op donderdagavond ligt dit lastiger.

·         Tot aan de start van de recreantencompetitie kan er vrij getraind worden. Hiervoor melden de leden zich aan. Dat kan tijdens de eerste twee avonden of per e-mail (secretariaat).

·         Als er één of meer recreantenwedstrijden zijn op de donderdagavond, dan is het vrij spelen beperkt of zelfs niet mogelijk.

o   Twee recreantenwedstrijden betekent geen mogelijkheid om vrij te spelen

o   Één recreantenwedstrijd betekent maximaal vier tafels / 8 spelers om vrij te spelen.

Groepen gerichte trainingen

De trainingsgroepen voor de jeugd zijn ingedeeld en via een aparte e-mail verstuurd.

Bij de trainingsgroepen voor de senioren/recreanten is het uitgangspunt dat deze gelijk zijn aan het vorige seizoen. Het verdient de voorkeur om per trainingsgroep een groepsapp te gebruiken. De verantwoordelijkheid hiervoor ligt bij de trainers.

Tijdens de gerichte trainingen is de trainer ook de groepscoördinator.

Groepscoördinator

Op elk moment dat Stapvast geopend is / gebruikt wordt er één persoon aangesteld als groepscoördinator. In veel gevallen is dat de trainer. Op momenten dat er geen trainer aanwezig is (tijdens vrij spelen en competitie) vervult een ander de rol van groepscoördinator. De rol van de groepscoördinator komt terug in de uitgebreidere versie van het coronaprotocol dat maandag onder de leden verspreid wordt.

Wisseling groepen

Op een aantal momenten in de week vindt er een wisseling van groepen plaats. De ene groep traint dan bijvoorbeeld tot 19.30 of 20.00 uur. De groep daarna (op donderdag ook competitie er na) start dan direct na de eerste groep. Daarvoor is het vooral van belang dat we duidelijke afspraken maken over het gebruik van de kleedlokalen:

De groep die getraind heeft, heeft direct na de training een half uur als enige de beschikking over het kleedlokaal. Spelers uit de tweede groep zorgen dat ze zich vooraf hebben omgekleed. Dat kan in het kleedlokaal of natuurlijk thuis. (Zie verder ook het coronaprotocol.)

Competitie

De teams voor de zaterdag en door-de-weekse recreantencompetitie zijn samengesteld. Het programma van de zaterdagcompetitie is bekend. Zie hiervoor de TT-app, NTTB app en/of NAS. Het programma van de recreantencompetitie komt binnenkort ook in de TT-app.

Nieuws

Teamindeling recreanten

Teamindeling recreanten seizoen 2020-2021 

Nieuws l Trainingen l Zaterdag competitie l Doordeweekse competitie l Toernooien l Contact
© Sevenumse Tafeltennisvereniging